18. 8. 2019

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky. Denní teploty 27 až 31°C. Noční teploty 18 až 14°C.

Organizace Dne dětí v MŠ U Ježka při nemocnici

Není nic krásnějšího než rozesmáté tváře dětí. Myslím, že se to zase podařilo žákům 7.A s pestrým programem pro děti z MŠ.

Zahájili jsme zpívaným pozdravem i ve formě kánonu se sóly K. Havránkové a S. Maxové. Mažoretka K. Holubová stejně jako loni roztleskala celou školku. Kouzelnice L. Maxová a A. Dufková vybíraly pro svá pestrá kouzla školáčky i své spolužáky.

Gymnastické vystoupení S. Maxové tajilo dech u malých diváků, kteří nešetřili potleskem.

Závěr programu patřil celé třídě 7. A. Hrou na bobotubes upoutali sedmáci všechny děti, které se zapojily svým zpěvem písniček Pec nám spadla a Travička zelená. A když si mohly zahrát ještě samy na nový nástroj, bylo nadšení na místě.

Druhá část programu probíhala na zahradě. Pro 4 soutěžní disciplíny dostaly děti kartičky se svým jménem a získávaly razítka.

Sedmáci si malé školáčky hlídali, aby všichni razítka získali. Za svoje výkony dostávaly děti i drobné sladkosti.

Závěr patřil vyhodnocení a diplomům a samozřejmě se děti chtěly ještě vyfotit se svými kamarády z velké školy.

Paní ředitelka O. Eliášová 7. A poděkovala sladkostí a pěknými propis. tužkami. Poděkování a pochvalu si opravdu 7. A zasloužila.

Mgr. Marie Bičišťová