Základní škola Městec Králové, Bezručova 723

• V naší škole vyučujeme podle vlastního vzdělávacího programu ŠVP Trojlístek.

Vítáme Vás na webu naší základní školy. Budeme rádi, když zde najdete všechny informace, které právě hledáte, nebo se jen potěšíte pohledem na fotografie z akcí či běžného života školy. Máte možnost přístupu k důležitým dokumentům, které Vám usnadní vyřizování administrativních záležitostí a žádostí. Na stránce předmětů naleznete informace o vyučovacích předmětech s materiály k domácí přípravě či procvičování. Naším cílem je pozitivní přístup k dětem, zdravé a podnětné školní prostředí, otevřený přístup k moderním vyučovacím metodám a kvalitní komunikace s rodiči. Doufáme, že si naše webové stránky oblíbíte a budete se na ně rádi vracet.

22.05.2019

Schůzka ŽP 21.5.

schůzka ŽP 21.5. - všechny třídy přítomny - pořád probíhá sběr víček - zbylá částka ze sbírky na lamu alpaku byla předána p. řediteli - byl ukončen sběr papíru - dne 27.5. od 18:00 v kině se uskuteční listování - byli pověřeni všichni zástupci tříd, o možnosti nafocení třídních výletů a napsání krátkého článku, který pak můžeme prezentovat na našich webových stránkách Zapsala: Lucie Maxová 8.A

22.05.2019

Atletické závody Pohár Rozhlasu 16.5.

Kategorie starší dívky (jedenácté) a starší chlapci (z celkového počtu škol šestí). Nafotil: J. Douša 9.A

Detail Sportujeme

Pohár rozhlasu - mladší chlapci

Přestože je polovina května, výběr mladších žáků na atletickém závodě čekalo docela chladné sportovní dopoledne. Letošní "Pohár" byl z provozních důvodů přesunut z Nymburka na sportovní víceúčelové hřiště za gymnázium v Poděbradech.

Detail Sportujeme

fotogalerie - Paříž

odkaz: https://tkaninskaa.rajce.idnes.cz/ jméno alba - ZŠ Městec Králové kód - Francie

06.05.2019

Paříž 2019

FRANCIE- PAŘÍŽ- DISNEYLAND !        Tři symboly, které jsou už na ZŠ  Městec Králové velmi známé,se staly od září letošního školního roku zájmem na prvním místě. Během 14 dnů se autokar cestovní kanceláře p. Petra Wisnara zaplnil zájemci o zážitkový výlet.

05.05.2019

Druhý a třetí den v Paříži

3.5.2019

05.05.2019

Paříž - 2.5. 2019

První den v Paříži

29.04.2019

Pokyny k zájezdu do Paříže

Pokyny:

Detail Školní parlament

Regionální kolo soutěže mladých zdravotníků

Dne 31.5. se uskutečnilo regionální kolo mladých zdravotníků. Naši školu jel reprezentovat jeden tým, který postoupil z oblastního kola z Poděbrad.

04.06.2019

Den dětí v MŠ U Ježka

V pátek 31. 5. 2019 vytvořili na tvářích dětí ve školce U Ježka krásné úsměvy členové Divadélka z Opočnice pohádkou O Budulínkovi, pod vedením p. Věry Blažkové a žáci 6. A ZŠ Městec Králové písničkami a soutěžemi, s p. uč. M. Bičišťovou.

Paříž 2019

02.04.2019

Čtení pod lampou

Ve čtvrtek 28. března se již potřetí uskutečnila v městeckém kině Biásek soutěž autorského čtení, kde mohli žáci z přihlášených škol předvést svůj spisovatelský talent a přečíst přede všemi zúčastněnými, co se jim honí hlavou.

26.03.2019

Pěvecká soutěž 1. a 2. ročníků

Dne 25. března 2019 se konala Pěvecká soutěž 1. a 2. ročníků. Porota měla nelehký úkol, ale nakonec rozhodla takto:

04.02.2019

Lepší místo - tisková zpráva

Když se dětí zeptáte, co by si přály zlepšit na své škole a jejím okolí, řeknou to. A zpracují si na to projekt s rozpočtem!