Středa Jeseníky 1. část

Dneska už jsme všichni tvrdě spali až do budíčku! K snídani byly párky s kečupem a byly fakt výborný. Po snídani jsme jeli do Muzea Lega v Jeseníku. Počasí nám dnes nepřeje, tak máme zase mokrou variantu. Nám to ale nevadí, protože se nám tam moc líbilo. Střídali jsme se s 3.B, která mezitím byla v herničce. I tam jsme se vyřádili. Přijeli jsme na penzion a šli rovnou obědvat. Bylo kuře na paprice, knedlík a čočková polévka. Vaří tady opravdu výborně. Kdo všechno snědl, mohl si koupit po obědě nanuk. Odpoledne jsme hráli hry a šli jsme zase do bazénu. Paní učitelka nám pustila bubliny. V bazénu je slaná voda. Na sváču byla maková bábovka. Večer máme ještě talentmánii.

Datum vložení: 22. 5. 2019 20:37
Datum poslední aktualizace: 22. 5. 2019 20:53
Autor: Mgr. Michaela Špačková

CELKEM: 319779

21. 1. 2020

Bude převážně zataženo nízkou oblačností nebo mlhavo, na horách a ojediněle i v nižších polohách až skoro jasno. Denní teploty -1 až 3°C. Noční teploty -3 až -7°C.