Spolek rodičů a přátel školy

Kontakty: spolek@zsmesteckralove.czlogosm

Kontaktní osoby: p. učitelky V. Nováková a L. Chárová

Milí rodiče,

jak již bylo řečeno na třídních schůzkách Spolek rodičů a přátel školy obnovil po několika letech svou činnost. Moc děkujeme rodičům za projevenou důvěru a příspěvky.

Přidat se k nám, či spolek jen finančně podpořit příspěvkem 200 Kč, můžete v průběhu celého roku. Snad vám při rozhodování bude dobrým pomocníkem přiložený letáček, kde jsou zformulované cíle spolku. Po Novém roce bude možné také příspěvek hradit převodem na účet spolku.

Do konce kalendářního roku bychom rádi zvládli ještě akci nazvanou „Burza před lyžákem“ (viz příloha). Burza by se měla konat v úterý 12. 12. od 16 h do 18 h v budově 2. stupně. Prosíme o informaci, zda byste o takovou akci měli zájem.

Již tento rok podporuje Spolek rodičů vánoční jarmark, který pořádá ZŠ Městec Králové v úterý 19. 12. 2023. Můžete se mimo jiné těšit i na naše tvořivé dílničky pro nejmenší.

V případě dotazů, námětů na zajímavé aktivity či akce, nás neváhejte kontaktovat.

Těšíme se na spolupráci.

Spolek rodičů a přátel Základní školy Městec Králové

spolek letak

Ze života spolku:

V pondělí 26. 2. 2024 se po všech peripetiích s převodem spolku uskutečnila první schůzka s aktivními členy SRPŠ při ZŠ MK. Atmosféra byla velmi příjemná. Zvládli jsme probrat akce, které se již s pomocí SRPŠ konaly (Vánoční jarmark, Bazárky před lyžákem, nakoupení odměn za účast v soutěžích,…), ale také akce budoucí. Padlo mnoho zajímavých nápadů a podnětných připomínek, takže si myslíme, že již nyní se můžete na další akce těšit. Pokud se chce ještě někdo ke spolku připojit, neváhejte, rádi Vás přivítáme.

Na třídních schůzkách jste se často ptali, zda můžete zaplatit příspěvek 200,- převodem na účet spolku. Máme pro Vás výbornou zprávu. Účet je již založen! Příspěvky tak můžete posílat na účet č. 265387060/0600, do zprávy pro příjemce prosím napište jméno svého dítěte a třídu.

Přikládáme i QR kód.

Těšíme se na spolupráci!