Ohlédnutí za Dýňovou stezkou

Kdy: 7. 11. 2022 14:39 – 30. 11. 2022 23:59

Kde: 2.stupeň

Ohlédnutí za Dýňovou stezkou

Ve čtvrtek se uskutečnila po dvouleté pauze tradiční Dýňová stezka. I tento rok byl velmi zdařilý a povedený, svědčí o tom především kladné ohlasy a počet spokojených návštěvníků z řad dětí, rodičů, současných i bývalých žáků....

Velkou zásluhu na tom všem mají dobrovolníci a pomocníci, kteří se věnovali dětem na startu, na jednotlivých stanovištích, v občerstvovacím altánu, ale také ve svých koutcích malování na obličej a samozřejmě v cíli. Velké poděkování patří zvukaři Florimu , který se staral o hudební produkci, a moderátorce Terce, která celým podvečerem provázela, měla na starosti i tombolu a vyhlásila taky soutěž o nejhezčí dýni. Všem pomocníkům, soutěžícím, hostům moc děkujeme a těšíme se na viděnou za rok. V galerii si můžete prohlédnout pár fotek.. za ně patří rovněž velké díky:-)

2.stupeň, Městec Králové

Datum vložení: 7. 11. 2022 14:39