Vydávání vysvědčení-pátek 26.6. první vyuč. hodinu.   Do školy mohou všichni žáci (POZOR - nutné vyplněné čestné rpohlášení)

Informatika

Výuka Informatiky probíhá ve všech ročnících 2. stupně. Je zaměřena na praktické zvládnutí nejběžnějších uživatelských dovedností. Děti se seznamují se základy hardwaru, složením PC, řešením jednoduchých problémů a údržbou svého počítače. Dále získávají znalosti v problematice sofwarového vybavení PC, počínaje operačním systémem (Windows 7, 8), kancelářských aplikací (Office 2010), až po správu a úpravu multimédií (digitální fotoaparát, DVD kamera, HD kamera, mutlifunkční zařízení, tablet, notebook). Učí se velmi efektivně používat elektronickou poštu i ostatní služby sítě internet.

pc

10. 8. 2020

bourka

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 28 až 32°C. Noční teploty 19 až 15°C.