Zlatý Ámos

Zlatý Ámos Michal Pavelka

Michal Pavelka, všestranný učitel ze Základní školy v Městci Králové uspěl na finálovém odpoledni soutěže Zlatý Ámos.

Zlatý Ámos - postup do finále Lucie Čimerové!

Paní učitelka Lucie Čimerová postoupila do finále ankety o nejoblíbenějšího učitele ČR! Gratulujeme a přejeme hodně štěstí ve finále!

Lucie Bakalová z gymnázia v Holešově, Lucie Čimerová ze Základní školy v Městci Králové, Tereza Fousová z pražského gymnázia Špitálská, Helena Lísková ze Základní školy Ladova v Litoměřicích, Jan Šindelář ze Základní školy v Říčanech a David Turek ze Základní školy v České Kamenici se na základě rozhodnutí poroty stali letošními finalisty ankety o nejoblíbenějšího učitele Zlatý Ámos. Semifinále se uskutečnilo v zrcadlových sálech ministerstva školství.

akce-novinky-a-fotogalerie/rok-2017-2018-1/zlaty-amos-postup-do-finale-lucie-cimerove-616cs.html

dnes, neděle 2. 10. 2022
pondělí 3. 10. zataženo 15/9 °C