Výuka Matematiky v 6. ročníku

Milí žáčci, vkládám příklady k procvičování řešení slovních úloh na dělitelnost. Můžete trénovat, pod slovními úlohami jsou i řešení. Hodně zdaru a zábavy při počítání zde ke stažení. U první části výsledky nejsou, trénujte hlavně na verzi A, další nejsou povinné.

V.Oupická

Moji nadějní matematici, jak bylo avizováno, vkládám pár příkladů na procvičování učiva k 4. písemné práci. Pochopitelně není to vše, ostatní najdete ve školním sešitě a v učebnici. Hodně zdaru!!! Pokud nebudete vědět, výklad Vám vše připomene - příprava na písemnou práci _2016. Jinak dotazy o hodinách matematiky. V. Oupická

21. 2. 2020

Bude polojasno až oblačno, v Čechách až zataženo, místy přeháňky, zpočátku i slabý déšť, od 400m srážky sněhové, k večeru sněžení od 800m. Denní teploty 3 až 7°C. Noční teploty 1 až -3°C.