Výuka Matematiky v 6. ročníku

Milí žáčci, vkládám příklady k procvičování řešení slovních úloh na dělitelnost. Můžete trénovat, pod slovními úlohami jsou i řešení. Hodně zdaru a zábavy při počítání zde ke stažení. U první části výsledky nejsou, trénujte hlavně na verzi A, další nejsou povinné.

V.Oupická

Moji nadějní matematici, jak bylo avizováno, vkládám pár příkladů na procvičování učiva k 4. písemné práci. Pochopitelně není to vše, ostatní najdete ve školním sešitě a v učebnici. Hodně zdaru!!! Pokud nebudete vědět, výklad Vám vše připomene - příprava na písemnou práci _2016. Jinak dotazy o hodinách matematiky. V. Oupická

CELKEM: 320637

27. 1. 2020

Bude převážně zataženo nízkou oblačností nebo mlhavo, ojediněle mrholení. Denní teploty 2 až 6°C. Noční teploty 2 až -2°C.