V pátek 1.12. zavítal do 1. a 2. ročníků Mikuláš, andělé a samozřejmě i čert. Patrik Šoufek, Kateřina Hošková, Karolína Lochmanová a Ondřej Teslík, všichni z 9.B, připravili našim nejmenším žáčkům krásný zážitek. Všem moc děkujeme!
Datum vložení:1. 12. 2017 14:43 Datum poslední aktualizace:1. 12. 2017 14:49