
Dne 27. března 2018 jsme se rozjely do Nového Bydžova na soutěž v sólovém zpěvu.
Už jsme věděly, co nás čeká, a těšily jsme se. Z 1. A jela Pavlína Doležalová s písničkou Hrály dudy, Simona Maxová ze 7. A si vybrala Červená růžičko, rozvíjej se a Kateřina Hošková z 9. B zpívala také lidovou písničku Šla panenka k zpovídání. Děvčata přivezla do školy diplomy s umístěním: Káťa 1. místo, Pavlínka 2. místo a Simonka 3. místo. Všechny vědí, že písnička je klíčem k srdci, jimž dáváme a přijímáme a je jako zvoneček radosti a naděje v našem nitru. Blahopřejeme!
Mgr. Marie Bičišťová
Projekty