
Není nic krásnějšího než rozesmáté tváře dětí. Myslím, že se to zase podařilo žákům 7.A s pestrým programem pro děti z MŠ.
Zahájili jsme zpívaným pozdravem i ve formě kánonu se sóly K. Havránkové a S. Maxové. Mažoretka K. Holubová stejně jako loni roztleskala celou školku. Kouzelnice L. Maxová a A. Dufková vybíraly pro svá pestrá kouzla školáčky i své spolužáky.
Gymnastické vystoupení S. Maxové tajilo dech u malých diváků, kteří nešetřili potleskem.
Závěr programu patřil celé třídě 7. A. Hrou na bobotubes upoutali sedmáci všechny děti, které se zapojily svým zpěvem písniček Pec nám spadla a Travička zelená. A když si mohly zahrát ještě samy na nový nástroj, bylo nadšení na místě.
Druhá část programu probíhala na zahradě. Pro 4 soutěžní disciplíny dostaly děti kartičky se svým jménem a získávaly razítka.
Sedmáci si malé školáčky hlídali, aby všichni razítka získali. Za svoje výkony dostávaly děti i drobné sladkosti.
Závěr patřil vyhodnocení a diplomům a samozřejmě se děti chtěly ještě vyfotit se svými kamarády z velké školy.
Paní ředitelka O. Eliášová 7. A poděkovala sladkostí a pěknými propis. tužkami. Poděkování a pochvalu si opravdu 7. A zasloužila.
Mgr. Marie Bičišťová
Projekty