
V pátek 5. září, na závěr prvního školního týdne se uskutečnil sportovní den.
Dne 5. září se na naší škole konal sportovní den, který se nad očekávání vydařil. Počasí nám přálo, celé dopoledne svítilo slunce, což vytvořilo skvělou atmosféru pro všechny sportovní aktivity.
Účastíci měli možnost vyzkoušet si různé disciplíny od klasických dovednostních, přes hobbyhorsing a basketbal, až po netradiční soutěže, jako je přetahování lanem. Bylo radost vidět, s jakým nadšením a elánem se děti zapojovaly a vzájemně se povzbuzovaly. Nikdo nezůstal stranou, ať už šlo o sportovce nebo ty, kteří se obvykle sportu vyhýbají.
Sportovní den splnil svůj účel – podpořil týmového ducha, fyzickou aktivitu a přinesl mnoho radosti a smíchu. Věříme, že si ho všichni užili a budou na něj ještě dlouho vzpomínat. Velký dík patří všem učitelům, kteří se na organizaci podíleli. Už se těšíme na příští rok!
Projekty