Třídní schůzky čtvrtek 21.11. / 1. stupeň 15.00 / 2. stupeň 16.00                      Ředitelské volno 22.11. a 9.12.

Feuersteinovo instrumentální obohacení

Pro děti od 8 let a dospělé

Mezinárodně uznávaná metoda zprostředkovaného učení pana prof. Feuersteina, která učí učit se. Vychází z předpokladu, že inteligence není daná jednou provždy, ale lze s ní pracovat a zvyšovat ji.

Cílem metody je rozvíjet kognitivní funkce, schopnost učit se a v rámci učení využívat různé strategie, myslet v souvislostech, odstranit impulzivitu…dobře se tak orientovat ve vlastním životě i ve světě.

Metoda je určena pro různé věkové kategorie dětí i dospělých. Pro děti s poruchami učení (dyslexie, dyskalkulie), pro děti s hyperaktivitou, pro „běžnou" populaci dětí a dospělých, pro nadprůměrně nadané, pro managery, seniory....

Pracuje se s jednotlivci či ve skupinách.

Kontakt:

Mgr. Eva Mrázková