Feuersteinovo instrumentální obohacení

Pro děti od 8 let a dospělé

Mezinárodně uznávaná metoda zprostředkovaného učení pana prof. Feuersteina, která učí učit se. Vychází z předpokladu, že inteligence není daná jednou provždy, ale lze s ní pracovat a zvyšovat ji.

Cílem metody je rozvíjet kognitivní funkce, schopnost učit se a v rámci učení využívat různé strategie, myslet v souvislostech, odstranit impulzivitu…dobře se tak orientovat ve vlastním životě i ve světě.

Metoda je určena pro různé věkové kategorie dětí i dospělých. Pro děti s poruchami učení (dyslexie, dyskalkulie), pro děti s hyperaktivitou, pro „běžnou" populaci dětí a dospělých, pro nadprůměrně nadané, pro managery, seniory....

Pracuje se s jednotlivci či ve skupinách.

Kontakt:

Mgr. Eva Mrázková
emrazekskola@seznam.cz

CELKEM: 320637

27. 1. 2020

Bude převážně zataženo nízkou oblačností nebo mlhavo, ojediněle mrholení. Denní teploty 2 až 6°C. Noční teploty 2 až -2°C.