Percepční a motorická nápravná cvičení

Pro děti 1. a 2. stupně s poruchami učení

Tento nápravný program vede ke korekci deficitních vzdělávacích funkcí a tím umožňuje, aby dítě mohlo plně využívat svých intelektových schopností. Nejedná se o klasické doučování.
Program je založen na vytváření, rozvoji, posilování a propojení smyslových, kognitivních a motorických funkcí. Vychází z nezralosti centrálního nervového systému, kdy se neutvořily správné dráhy a nedochází k správnému příjmu informací, jejich uložení, vybavení a automatickému použití.

Program je určen pro děti 1. a 2.stupně, které mají výukové problémy - se čtením, psaním, počítáním, se soustředěním se....

Kontakt:

Mgr. Eva Mrázková
emrazekskola@seznam.cz

21. 2. 2020

Bude polojasno až oblačno, v Čechách až zataženo, místy přeháňky, zpočátku i slabý déšť, od 400m srážky sněhové, k večeru sněžení od 800m. Denní teploty 3 až 7°C. Noční teploty 1 až -3°C.